Kurumsal E-Posta Hizmeti

İşletmeniz için Güvenli, Özel, Reklamsız E-posta

İşletmenizin kurumsal e-posta ihtiyaçları için profesyonel, esnek, genişletilebilir mail çözümlerimiz ile, çağın gereksinimlerini yakalayın, rakiplerinizden bir adım önde olun.

@sirketiniz.com uzantılı size özel e-posta adresi

“info@Şirketinizinİsmi.com” Şirketinizdeki tüm çalışanlara gamze@sirketiniz.com ve burcin@sirketiniz.com gibi profesyonel e-postalar vererek müşterilerinizin gözündeki itibarınızı artırın. satis@sirketiniz gibi grup posta listeleri de oluşturabilirsiniz.

İşletmeniz İçin  Profesyonel Mail Hizmeti

Kurumsal E-posta hizmetimiz Geniş depolama alanına sahip, profesyonel bir mail hizmetidir. İşletmeniz için yapacağınız tüm yazışmaları kota problemi yaşamadan dilediğiniz gibi arşivleyebilirsiniz. Anti-Spam özelliği ile istenmeyen maillerin mail kutunuzda gereksiz alan kaplamasını engelleyebilirsiniz.

Kesintisiz çalışın

E-postalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz cihazla erişebilirsiniz. İnternet bağlantısına gerek yoktur. İnternet olmasa bile iletilerinizi okuyup taslak iletiler yazabilirsiniz. Tekrar bağlantı kurulduğunda iletileriniz gönderilmeye hazır olacaktır.

Kurumsal E-posta hizmetinizi hemen başlatalım